Kategorie

Informace

Logotex

Při výrobě kravat, košil, šál, šátků a doplňků je pro nás vždy na prvním místě spokojenost našich zákazníků. Proto jsme v roce 2006 zavedli systém řízení ISO 9001.

 

Jsme tu od roku 2000. Po dobu našeho působení v oboru výroby kravat na zakázku jsme si získali důvěru mnoha dlouhodobých zákazníku doma i v Evropě.

 

Specializujeme se na výrobu a následnou distribuci originálních módních doplňků jako jsou pánské kravaty, motýlky, kapesníčky, šály dámské, šátky, deštníky.

 

Naše materiály: 100% polyester, 100% hedvábí a doplňky se speciálním designem dle Vašeho návrhu.

 

Pro koho je naše zakázková výroba kravat vhodná: ať jste firma, soukromá osoba, sdružení, klub nebo státní instituce, vždy Vám vyjdeme vstříc. Naše zakázková výroba kravat a ostatních doplňků se Vám přizpůsobí.

 

Pro naši společnost je nejdůležitějším prvkem poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní a módní oděvy. Chceme být společností, která je volbou číslo jedna.

 

Nezaměřujeme se na masovou výrobu, protože každý klient je jedinečný a proto chceme i našim výrobkům vtisknout punc originality. Veškeré oděvy vyrábíme pro zákazníky s cílem zajistit komfort při jejich nošení, elegantní a módní vzhled v nejvyšší možné kvalitě.

 

K vysoké odbornosti a profesionalitě přidáváme etickou stránku chování společnosti a jejich zaměstnanců.

 

Rádi vypracujeme originální návrh právě Vaší kravaty nebo doplňků pro vaši společnost. Vypracujeme pro vás provedení na míru vašemu přání.

 

Kravaty jsou neodmyslitelnou součástí každého moderního muže a také zlepšují image firmy.

 

Naše služby využijí firmy i jednotlivci - kravaty vytváříme pro každého.