Kategorie

Informace

Seznam produktů výrobce Logotex

Výroba kravat, šátků a módních doplňků.

Výšivky na textil, potisk triček

Při výrobě kravat, košil, šál, šátků a doplňků je pro nás vždy na prvním místě spokojenost našich zákazníků. Proto jsme v roce 2006 zavedli systém řízení ISO 9001. 


Jsme tu od roku 2000. Po dobu našeho působení v oboru výroby kravat na zakázku jsme si získali důvěru mnoha dlouhodobých zákazníku doma i v Evropě. 


Specializujeme se na výrobu a následnou distribuci originálních módních doplňků jako jsou pánské kravaty, motýlky, kapesníčky, šály dámské, šátky, deštníky. 


Naše materiály: 100% polyester, 100% hedvábí a doplňky se speciálním designem dle Vašeho návrhu. 


Pro koho je naše zakázková výroba kravat vhodná: ať jste firma, soukromá osoba, sdružení, klub nebo státní instituce, vždy vám vyjdeme vstříc. Naše zakázková výroba kravat a ostatních doplňků se vám přizpůsobí. 


Pro naši společnost je nejdůležitějším prvkem poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní a módní oděvy. Chceme být společností, která je volbou číslo jedna. 


Nezaměřujeme se na masovou výrobu, protože každý klient je jedinečný a proto chceme i našim výrobkům vtisknout punc originality. Veškeré oděvy vyrábíme pro zákazníky s cílem zajistit komfort při jejich nošení, elegantní a módní vzhled v nejvyšší možné kvalitě. 


K vysoké odbornosti a profesionalitě přidáváme etickou stránku chování společnosti a jejich zaměstnanců. 


Rádi vypracujeme originální návrh právě Vaší kravaty nebo doplňků pro vaši společnost. Vypracujeme pro vás provedení na míru vašemu přání. 


Kravaty jsou neodmyslitelnou součástí každého moderního muže a také zlepšují image firmy. 


Naše služby využijí firmy i jednotlivci - kravaty vytváříme pro každého. 

Zobrazit
na stránku
Zobrazují se 1 – 60 z 389 položek
Zobrazují se 1 – 60 z 389 položek